• 1% podatku Stowarzyszenie 'Przyjazna Szkoła'

• Przekaż szkole 1% podatku

Od września 2010 r. jesteśmy Partnerem Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła”.

Jako Organizacja Pożytku Publicznego,  od 11 lat prowadzi ono  akcje związane z przekazywaniem 1% podatku ("1% dla mojej szkoły" i "1% dla mojej organizacji"). Dzięki nim podatnicy mogą wspierać finansowo wybrane przez siebie szkoły, przedszkola czy niewielkie organizacje pozarządowe, ale także bezpośrednio Stowarzyszenie. W  dotychczasowych edycjach Akcji 1% Stowarzyszenie zebrało ponad 27 000000.

Obecnie jest to największa organizacją pozarządową w sektorze edukacji w Polsce. Ma  ponad 8000 partnerów i sympatyków, dysponuje również zespołem kilkudziesięciu fachowców z różnych dziedzin, legitymujących się niezbędnym doświadczeniem.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Szkoła”, również nasza szkoła, dzięki ofiarności rodziców naszych uczniów i przyjaciół naszej szkoły, ma szanse pozyskać fundusze na rozwój i ulepszanie swojej działalności.

Aby ułatwić Państwu złożenie deklaracji podatkowej, na naszej stronie internetowej widnieje baner akcji 1%, po kliknięciu którego wchodzą Państwo na stronę internetową Stowarzyszenia, gdzie można pobrać program do wypełnienia zeznania podatkowego z gotowymi danymi dla 1%.

Zachęcamy do wsparcia  inicjatyw podejmowanych w naszej szkole.

Otrzymane dotacje:

Akcja 1%  2014 r. - 3443,60 środki przekazane na zakup komputerów do sal lekcyjnych.

Akcja 1% 2012 r. - 2346,00 środki przekazane na zakup ławek i regałów bibliotecznych.