• Nabór uczniów do szkoły

Zgłoszenie dla dzieci do przyjęcia do klasy I Szkoły  Podstawowej nr 26

z Oddziałami Przedszkolnymi w roku szkolnym 2024/2025

Szczegóły na stronie: Rekrutacja (nabory.pl)

Szanowni Rodzice,

Jeśli wasze  dziecko jest kandydatem do klasy I Szkoły Podstawowej nr 26  z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Konopnickiej w Dąbrowie Górniczej na rok szkolny 2024/2025 należy złożyć zgłoszenie elektronicznie w terminie od 25 marca 2024 r. do 19 kwietnia 2024 r. o godzinie 15.00. Natomiast w przypadku oddziałów sportowych rekrutacja rozpocznie się 25 marca 2024 r., a zakończy 12 kwietnia 2024 r. o godzinie 15.00.

Zgłoszenie  do szkoły obwodowej należy wypełnić  na stronie: https://sp-dabrowa-gornicza.nabory.pl

1. Podczas wypełniania formularza szkoła obwodowa dodaje się automatycznie na podstawie wpisanego w systemie adresu dziecka
          1. Jeżeli rodzic wybierze w formularzu tylko szkołę obwodową, to na końcu wydrukuje mu się "Zgłoszenie"

Rodzice /prawni opiekunowie drukują, podpisują i przekazują zgłoszenie do szkoły obwodowej w wybrany przez siebie sposób:

- skanują wydrukowane i podpisane zgłoszenie i przesyłają drogą elektroniczną na adres mailowy szkoły obwodowej sp26@dabrowa-gornicza.pl

- lub osobiście składają wydrukowane i podpisane zgłoszenie w sekretariacie szkoły w godz. 7.00 – 15.30